poniedziałek, 26 listopada 2012

Korean drama !


Czy lubicie koreańskie seriale ? Mam nadzieję , że tak! Dzisiejszy post poświęcimy chyba mojej ulubionej koreańskiej dramie. Jeżeli jesteście fanami koreańskiej telewizji , a jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć tego serialu , to serdecznie zapraszam do obejrzenia , a na początek parę słów o dramie :                                          
BIG

Opowieść zaczyna się od sceny młodej Gil DaRan (głównej bohaterki) , która dostarcza bukiet kwiatów na ślub dla panny młodej , która potem okazuje się być koleżanką DaRan  i w tym momencie nasza bohaterka dowiaduje się , że nie została zaproszona na ślub. Zirytowana tym faktem postanawia zjeść samotnie obiad w weselnej restauracji gdy nagle dostaje telefon z informacją ,że przyniosła nie ten bukiet na ślub. W nadziei ,że uda jej się odzyskać kwiaty , podbiega do panny młodej , która właśnie rzuca wiązankę za siebie. DaRan desperacko próbuje złapać bukiet kiedy potyka się o pewnego przystojnego mężczyznę o imieniu Seo YoonJae.  W wyniku potknięcia się o przystojnego pana , DaRan zalicza nieprzyjemny spadek ze schodów i ląduje w szpitalu , gdzie jak się okazuje , pracuje jako lekarz YoonJae. Kobieta zakochuje się w lekarzu i planują wziąć ślub.


Narzeczony DaRan , podczas wypadku samochodowego zamienia się ciałami z nastoletnim Kang KyunJoonem , nowym uczniem Gil DaRan ( Która już nie dostarcza kwiatów , ale jest nauczycielką). DaRan poznaje KyunJoona po wyjściu z autobusu , kobieta niechcący zabiera jego parasol . Na początku relacje między tą dwójką nie są zbyt dobre. Młodzieniec jest strasznie pyskaty co irytuje starszą od niego kobietę. Jednak jako nauczycielka postanawia się wziąć za nieładne zachowanie chłopca. Pewnego dnia chłopak zabiera swoją nauczycielkę na przejażdżkę motorem , oboje wysiadają w dość dalekim od miasta  miejscu , a po czasie znów popadają w kłótnie przez tak różne od siebie charaktery ,że młody postanawia zostawić DaRan samą w odludnionym miejscu.


Do wypadku doszło kiedy KyunJoon zostawił swoją nauczycielkę i cały w nerwach pojechał sam , nagle nie przestał przywiązywać uwagę do tego co było na drodze i zobaczywszy jadący na niego samochód prowadzony przez Seo Yoonjae , nastolatek skręca na bok by uniknąć zderzenia , a  mężczyzna w samochodzie robi to samo. Oboje wpadają poza barierki do wody . W wodzie lekarz , który właśnie wydostał się z tonącego auta płynie na pomoc nieprzytomnemu młodzieńcowi i w momencie gdy ich ręce się łączą  ,  dusze zamieniają się ciałami.


Oczywiście potem w szpitalu , DaRan o wszystkim się dowiaduje , ale jak ma teraz żyć z młodzieńcem uwięzionym w ciele jej przyszłego męża? Czy może zakocha się w młodszym od siebie nastolatku i zapomni o SeoYoonJae?
No i co wy na to? Czy przekonałam was do obejrzenia tej niesamowitej dramy? Nawet jeśli nie to i tak proponuję dać temu serialowi szansę bo takiej historii nie znajdziecie w "M jak miłość" ;)

-PANDA


4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawa tematyka bloga ! lubię Azję pomimo że to kontynent wszelkich rekordów, skrajności i przeciwieństw :D

  pozdrawiam i zapraszam do mnie :) może obserwujemy ? :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Temat bloga bardzo ciekawy i inspirujący :) zapraszam do mnie może obserwujemy??

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy blog... bardzo mis się podoba:)jeśłi mozesz odwiedz mojego bloga Warto walczyć do samego końca...

  OdpowiedzUsuń